مراسم تکریم امام جماعت مسجد امام حسین(ع) ترشابر و معارفه امام جماعت جدید برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی و هنری بقیة ا... أعظم(عج) تالش ؛ در تاریخ 18 آبان 1395 سه شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء مراسمی در جهت تکریم امام جماعت مسجد امام حسین(ع) ترشابر و معارفه امام جماعت جدید برگزار گردید. در ادامه این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین ملائکی، ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تالش سخنرانی نموده و به نقش مهم مساجد در کنار کانون های فرهنگی و هنری و پایگاه های مقاومت بسیج و هیئات مذهبی اشاره نمودند که همه این ها باید در کنار امامان جماعت زمینه های فرهنگی،علمی،تربیتی و... را در نوجوانان و جوانان تقویت کرده تا جامعه ای رو به رشد و ترقی داشته باشیم.

در ادامه جناب دکتر علیرضا داداشی به نمایندگی از کانون فرهنگی وهنری بقیة ا... أعظم(عج) تالش و پایگاه مقاومت بسیج شهید مطهری و آقای اکبر رحمانی به نمایندگی از هیئت امنای مسجد امام حسین(ع) و آقای علی قبادی نیز به نمایندگی از مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ترشابر، هریک به نوبه خود از حجت الإسلام ایلداری به خاطر زحمات چندین ساله خود در زمینه پیشرفت منطقه ترشابر از لحاظ فرهنگی،تربیتی،آموزشی و علمی و... تقدیر و تشکر نمودند و همچنین به جناب آقای اصغری نیز بعنوان امام جماعت مسجد امام حسین(ع)ترشابر عرض خوش آمد گویی کرده و آمادگی خود را در همه زمینه ها به ایشان جهت ارتقای منطقه ترشابر اعلام نمودند.

در پایان نیز از طرف اداره تبلیغات اسلامی تالش و هیئات امنای مساجد ترشابر و کانون های فرهنگی و هنری هدایایی جهت یادبود و تقدیر از زحمات حجت الاسلام ایلداری به ایشان اهداء نمودند و ابلاغیه انتصاب حجت الاسلام اصغری نیز به ایشان اعطاء گردید.